english version
   


cena: 29 zł      

< powrót do listy produktów


Bisholin żel mineralny

(do stosowania zewnętrznego!)

Kiedy chcesz w szczególny sposób zadbać o swoją skórę. Bisholin żel mineralny - nieoceniony w pielęgnacji skóry, wykazuje właściwości tonizujące, regenerujące i odżywcze, szczególnie cenne dla kondycji skóry i paznokci. Zawarte w Bisholinie mikroelementy (magnez, potas, sód, wapń, jod, brom, żelazo i inne) odżywiają i zmiękczają naskórek, działają odprężająco i relaksująco.

Szczególnie polecany dla osób, które pragną dla swojej skóry czegoś więcej niż może im zaoferować zwykły balsam do ciała. Polecany do: masaży, nacierań. Charakteryzuje się zdecydowanym, orzeźwiającym zapachem. Nie zawiera konserwantów i barwników. Bisholin jest naturalnym koncentratem balneologicznym, wydobywanym z dna oceanu z głębokości 2,5 km. Żel zawiera wysoko zmineralizowaną naturalną solankę chlorku magnezowego pH od 2,0 do 4,5 Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Nie zawiera konserwantów i barwników.

REMAT BISHOLIN ŻEL 130g
(do stosowania zewnętrznego!)

Bisholin jest naturalnym koncentratem solankowym z niespotykanie dużą zawartością soli jodowo-bromowych, nie zawiera barwników i konserwantów.
Polecany jest do wszelkich masaży - podnosi ich jakość i potęguje działanie. Wykazuje wyjątkowe działanie tonizujące, regenerujące i odżywcze. Zawarte w Remacie mikro i makroelementy (przede wszystkim magnez oraz potas, sód, wapń, jod, brom, żelazo i inne) koją i przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom, a dodatkowo odżywiają i zmiękczają naskórek. Remat charakteryzuje się zdecydowanym, orzeźwiającym zapachem, sprzyja relaksowi.

Czy wiesz, że...
bisholin wydobywany jest ze złóż położonych 2,5 km pod powierzchnią ziemi? Przez naukowców złoża te zostały nazwane „praoceanem”, ponieważ w wyniku procesów tektonicznych część pierwotnego oceanu została na wiele milionów lat odizolowana od wpływów środowiskowych. Bisholin jest naturalnym koncentratem solankowym z niespotykanie dużą zawartością soli magnezowych, nie zawiera barwników i konserwantów. 345 milionów lat temu istniał praocean, który zawierał niezwykle duże ilości życiodajnych minerałów. W wyniku procesów geologicznych oraz fizycznych dno ogromnego basenu oceanicznego zostało odizolowane od czynników atmosferycznych. W tych hermetycznych warunkach powstała solanka mineralna - Bisholin. Stanowi ją bogactwo makro- i mikroelementów rozpuszczonych w czystej artezyjskiej wodzie. Przez miliony lat pozostawały one w nienaruszonym stanie, bez wpływu jakichkolwiek zanieczyszczeń z powierzchni ziemi. Bisholin jest unikalnym, naturalnym koncentratem mineralnym wydobywanym z dna praoceanu. Zawiera optymalny kompleks minerałów. Natura dobrała je według idealnych dla nas proporcji. Są tam cenne dla naszego zdrowia: siarczany i chlorki magnezu, potasu, wapnia oraz sodu. Wyróżnia się wysokim stężeniem jodu i bromu. Zawiera także cynk, mangan, żelazo, molibden, miedź, chrom i wiele innych minerałów.

Czy wiesz, że...
żel mineralny bisholin wykazuje właściwości tonizujące, regenerujące i odżywcze?

Zawarte w Remacie mikro i makroelementy (przede wszystkim magnez, potas, wapń, jod, brom, żelazo i inne) koją i przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom, a dodatkowo odżywiają i zmiękczają naskórek. Szczególnie ważny dla kondycji mięśni.

Czy wiesz, że...
Remat szczególnie polecany jest do wszelkich możliwych masaży (również odchudzających) podnosi ich jakość i potęguje działanie? Bisholin jest również używany przed zastosowaniem leczniczych maści w chorobach reumatoidalnych jako preparat zwiększający efektywność działania maści i żeli. Stosowany podczas masaży wykazuje wyjątkowe działanie kojące, łagodzi zmęczenie mięśni. Charakteryzuje się zdecydowanym, orzeźwiającym zapachem, sprzyja relaksowi.

Bisholin jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę i błony śluzowe. Warto dodać, iż kompleksy mineralne pozyskiwane w sztuczny sposób są przyswajalne przez organizm tylko w 50-60%, podczas gdy przyswajalność naturalnego Bisholinu wynosi blisko 100%.
 

GARUDA
tel.: +48 508 141 004, biuro@garuda.pl
www.garuda.pl
Kreacja: Napier Design / www.napierdesign.com