Strona główna    english version   Kontakt   Koszyk: 0 produktów (0 zł)
  Powrót do Katalogu Produktów
Bulgarian Tribulus Original 120 kaps.

cena: 53.00 zł

Bestseller!
Nowość!

Bulgarian Tribulus Original 120 kaps.

  • Zwiększa siłę organizmu
  • Podnosi poziom testosteronu
  • Na potencję

Bulgarian Tribulus Orginal to suplement diety przeznaczony specjalnie dla mężczyzn (ale nie tylko). Zawiera w swoim składzie standaryzowany na zawartość saponin steroidowych wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego, który wspomaga wydzielanie testosteronu, naturalnego hormonu sprzyjającego rozwojowi masy i siły mięśniowej. Tribulus, poprawia sprawność i wydolność organizmu, wspomaga popęd seksualny oraz wpływa korzystnie na spermatogenezę: ilość i ruchliwość plemników.

Korzyści:

  • dla dobrej kondycji fizycznej mężczyzn
  • wspomaga męskość
  • zwiększa siłę organizmu
  • podnosi libido
  • wspomaga popęd seksualny


Do produkcji ekstraktu używany jest zbierany w Bułgarii tylko dziko rosnący Tribulus terrestris. Jest to bardzo silny ekstrakt w koncentracji 50:1 (z 50 kg suchego ziela produkuje się 1 kg ekstraktu!) standaryzowany do 60% saponin w przeliczeniu na protodioscynę. Dlatego już w niskich dawkach można osiągnąć efekty, które trudno jest osiągnąć stosując wysokie dawki innych preparatów. Standaryzacja do saponin furostanolu w przeliczeniu na protodioscynę to nie to samo, co ogólna liczba saponin występująca w tribulusie indyjskim czy chińskim. Ponadto, jak wykazały bułgarskie badania spektrometryczne, bardzo często faktyczna zawartość saponin w tribulusie pochodzenia chińskiego czy indyjskiego nie przekracza 4-5%. Dodatkowo Oryginalny Tribulus Bułgarski jest także standaryzowany do 10% tanin oraz 10% flawonoidów w przeliczeniu na rutynę co jest jednym z sekretów tego ekstraktu oraz zapewnia pełne spektrum korzyści oferowanych przez to zioło.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

 

Nasze produkty posiadają największą możliwą do uzyskania zawartość substancji aktywnych w każdej dawce, a w związku z tym najwyższą wydajność z jednego opakowania.

 

Składniki: wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris L.) standaryzowany do zawartości 60% saponin steroidowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).
Sposób użycia: 1-2 kapsułki 3 razy dziennie po posiłku.
Opakowanie: 120 kapsułek Vcaps, 1 kapsułka zawiera 150 mg ekstraktu
Kraj pochodzenia: Bułgaria

 

GARUDA International
Robotnicza 1, 41-200 Sosnowiec
tel.: +48 508 141 004, garudazamowienia@gmail.com
www.garuda.pl